Operátor
Kategória
Termelés/ Gyártás
Várjuk jelentkezését operátori munkakörbe akár pályakezdőként is! Amennyiben rendelkezik gyári tapasztalattal, az előnyt jelenthet a pozíció betöltésénél, de nem feltétel. Csatlakozzon partnercégünkhöz, ahol a megbízhatóságot, az elhivatottságot és a fejlődési szándékot valóban értékként kezelik. Építse karrierjét egy stabil, támogató és hosszú távra tervező munkahelyen!
Cégbemutató
Partnercégünk az autóipar egyik meghatározó beszállítója, amely prémium kategóriás járművekhez készít innovatív beltéri alkatrészeket. A gyártás fókuszában a bőrrel bevont alkatrészek állnak, amelyek olyan világszinten elismert márkák számára készülnek, mint a Lamborghini, Bentley, BMW, AMG-Mercedes, Porsche vagy Audi. A vállalat immár két évtizede a megye egyik legstabilabb munkaadója, és a térség gazdasági életének meghatározó szereplője.
Feladatok
- gépkezelés
- termékek ellenőrzése
- bőranyagok kasírozása
- elemek ragasztása
Elvárások
- 8 általános iskolai végzettség
- pályakezdők jelentkezését is várjuk
Munkaidő
- 3 műszakos munkarend (6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-6:00)
Amit kínálunk
- alapbér
- műszakpótlék + 30% (18-6 óráig)
- negyedéves prémium, év végi bónusz
- ingyenes céges buszjárat Pécsről, Komlóról és Dombóvárról
- 30 Ft/km üzemanyagköltség-térítés
- 100% bérlettérítés
- folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet
- összetartó, lendületes csapat
- hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
- munkaruha és saját, zárható szekrény
Előnyök
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jelentkezés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra, vagy küldje el önéletrajzát a pecs@humancentrum.hu e-mail címre, illetve hívja a 06 70 452 3306 telefonszámot. Visszahívjuk!
Részletek
Kapcsolattartó: Szabó Péter (szabo.peter@humancentrum.hu)
Jelentkezés a munkára
Ha még nem regisztrált, kérjük, adja meg elérhetőségeit, amin megkereshetjük. A jelentkezéséről e-mail értesítőt is küldünk, megerősítésért kattinson a levélben lévő linkre!
Ha hibát talál, kérjük küldje el a jelentkezését a kapcsolattartó e-mail címére!